Callan dla dzieci - Callan for kids

 

 

Dlaczego CALLAN FOR KIDS to najlepsza metoda?

Metoda ta nastawiona jest przede wszystkim na mówienie, a to właśnie swobodna komunikacja jest często trudną do przeskoczenia barierą dla dzieci. To właśnie mówiąc i wchodząc w nieustanne interakcje z nauczycielem oraz powtarzając, uczymy się najbardziej efektywnie. Dzięki tej metodzie z łatwością „ przestawiamy się” na myślenie po angielsku i unikamy błędów częstych przy innych metodach nauki takich jak na przykład dosłowne tłumaczenie zdań, słowo po słowie, wyrażenie po wyrażeniu z języka ojczystego.

Metoda CALLAN FOR KIDS w naszej szkole to :

  • zero prac domowych i powtórek w domu – by robić postępy w nauce, wystarczy przychodzić punktualnie na zajęcia – tylko tyle potrzeba, by w krótkim czasie wejść na nowy poziom rozumienia angielskiego!

  • znany i sprawdzony system powtarzania materiału – zgodny z zasadą: „dużo powtórki, trochę nowego”, gdyż  Metoda Callana dla dzieci i dla dorosłych zakłada, iż każda lekcja jest realizowana co najmniej 7 razy, by materiał na pewno został zapamiętany na długo, a nie „nauczony na pamięć i zapomniany”,

  • niewielkie grupy uczniów - maksymalnie 8-osobowe, co przekłada się na wysoką efektywność nauki,

  • celowo wprowadzane zmiany lektora – tak, by dziecko nie przyzwyczaiło się do jednego akcentu i jednego sposobu mówienia przez nauczyciela. Dzięki temu zabiegowi będzie w przyszłości doskonale przygotowane na różne akcenty i sposoby wymawiania słów przez różne osoby używające języka angielskiego na całym świecie.

  • proporcjonalnie podzielona uwaga lektora – każdemu z uczestników poświęca dokładnie tyle samo czasu, dzięki systemowi zajęć „pytanie – odpowiedź”,

  • rewelacyjna atmosfera – lekcje są przyjemne i dostosowane tematycznie do wieku uczestników, a lektor troszczy się o uśmiechy na twarzach uczestników

Dlaczego Centrum Języków Obcych EURO ?

Wybierając naszą szkołę, masz pewność, że metodaCALLAN FOR KIDS  będzie realizowana dokładnie tak, jak w najlepszych szkołach w Londynie i innych zakątkach świata.

Nie zwlekaj i już dzisiaj zatroszcz się o to, aby Twoje dziecko przyswoiło perfekcyjnie język, który zapewni mu sukces w dorosłym życiu !

Zaufaj naszemu zespołowi anglistów- pasjonatów, którzy z wielkim sukcesem i efektywnością poprowadzą Państwa dziecko poprzez tajniki nauki języka angielskiego !

Zapraszamy do zapisów i skorzystania z BEZPŁATNEJ PRÓBNEJ LEKCJI POKAZOWEJ !

 

Liczba godzin w tygodniuPrzybliżona liczba godzin w roku szkolnymGrupa 4 - 8 osóbGrupa 2 - 3 osoby*TRYB INTENSYWNY

1 x 1 godz

1 godz = 60 min

40

Rata Miesięczna

129,00

Rata Miesięczna

159,00

- zajęcia 4 x 45 minut w tygodniu

- ok. 160 godzin w roku

- cena kursu intensywnego to  podwojona  cena kursu trybem normalnym

Opłata za Semestr**

645,00

Opłata za Semestr**

795,00

*dopłata do grupy zamkniętej-2 osobowej  + 40,00 zł miesięcznie od 1 osoby

**przy wpłacie za semestr RABAT 5%