Lektorzy CJO Euro

Lektorzy CJO Euro

mgr Agnieszka Macyszyn - Wejksznia

Lektor języka angielskiego/ właściciel/ dyrektor szkoły

Prowadzeniem Centrum Języków Obcych EURO zajmuję się już od 18 lat. Uczę również języka angielskiego, co niezmiennie dostarcza mi mnóstwo radości i satysfakcji. Angielski to całe moje życie, a Wielka Brytania, w której mieszkałam i zdobywałam swe nauczycielskie szlify, to wciąż dla mnie kraj wielkiego sentymentu. Kto mnie zna ten wie, jak wielką pasjonatką tego języka jestem. Moje wykształcenie to mieszanka filologii angielskiej, pedagogiki, ekonomii oraz zarządzania. Prywatnie jestem mamą 13-sto letniej Idy i 6-letniej Anastazji. W pracę w CJO EURO wkładam całe swoje serce, starając się, aby wszystkim naszym uczniom nie zabrakło przysłowiowej gwiazdki z nieba. Ich uśmiech i zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą i potwierdzeniem, że to co robię razem z tą wspaniałą grupą Lektorów - doborem najlepszych współpracowników i specjalistów w swoim fachu - to naprawdę gra warta świeczki !
Lektorzy CJO Euro

mgr inż Barbara Łabowska

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach oraz informatyki Uniwersytetu Opolskiego. Nauczanie języka angielskiego jest dla mnie pasją, którą codziennie staram się zaszczepiać w moich uczniach. W CJO Euro uczę wszystkie grupy wiekowe. Na co dzień pracuję również w Szkole Podstawowej Nr 2 w Namysłowie. Jestem nauczycielem z długoletnim doświadczeniem, ponieważ swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam w 2006r. Największą radość sprawiają mi sukcesy odnoszone przez moich uczniów nawet te najmniejsze. W swojej pracy stosuję technologię informacyjną aby uatrakcyjniać swoje lekcje i korzystać z nowych rozwiązań.
Lektorzy CJO Euro

mgr Patrycja Głomb

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim. Od kiedy rozpoczęłam naukę w liceum, język angielski stał się moim zamiłowaniem i wiedziałam, że swoją przyszłość zwiążę z tym właśnie językiem. Z entuzjazmem rozpoczęłam pracę Metodą Krainy Baśni w przedszkolach w Kluczborku. Mam dobry kontakt z dziećmi, jestem osobą cierpliwą i konsekwentną w działaniu. Cechuje mnie ciepłe i bardzo empatyczne usposobienie, dlatego też troski dzieciaczków są moimi troskami, a ich szczęście i uśmiech najlepszym wynagrodzeniem za trud:) Wolny czas poświęcam lekturze książek anglojęzycznych, pomocy w nauce osobom bliskim i pisaniu pracy magisterskiej.
Lektorzy CJO Euro

mgr Marta Armata

Lektor języka niemieckiego

​Wykształcenie filologiczne w zakresie języka niemieckiego zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, jednakże swoją przygodę z tym językiem rozpoczęłam już w szkole podstawowej. Po maturze wyjechałam do Niemiec do Hamburga i to właśnie tam doświadczyłam prawdziwego, żywego języka niemieckiego, pełnego dialektów oraz regionalizmów. W towarzystwie Niemców i cudzoziemców poznawałam nie tylko język, ale również kulturę i obyczaje tego kraju. W Centrum Języków Obcych EURO zajmuję się nauczaniem młodzieży i osób dorosłych. ​
Lektorzy CJO Euro

Mgr Marta Mysiorek

Lektor języka niemieckiego

Język niemiecki to pasja, którą zaraziła mnie moja germanistka z namysłowskiego liceum. Po ukończeniu Uniwersytetu Wrocławskiego ta pasja stała się także zawodem. Lubię kontakt z drugim człowiekiem, dlatego też fakt, iż mogę dzielić się wiedzą i doświadczeniem z moimi kursantami jest dla mnie ogromną satysfakcją. Wyjazdy turystyczne do Niemiec, pobyty w niemieckich rodzinach, korespondencja oraz rozmowy telefoniczne, to doświadczenie, którego nie nabierze się wyłącznie z książek. Reisen machen klug- podróże kształcą (m.in. uczą skutecznej komunikacji), Lernen durch Spielen- nauka przez zabawę (by nie była wyłącznie przykrym obowiązkiem, lecz stała się przyjemnością)- to moje lektorskie dewizy. Prywatnie realizuję się w roli mamy, wychowuje maluszki i obserwuje z zainteresowaniem, jak one słuchają, następnie naśladują i w odpowiedniej sytuacji powtarzają pierwsze słowa, kolejno budując z nich zdania. Tak dochodzimy do zrozumiałej dla obu stron komunikacji. Ten proces to również skuteczna metoda w nauce języka obcego.
Lektorzy CJO Euro

mgr Joanna Brylewska

Lektor języka hiszpańskiego

​Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Obecnie kontynuuję naukę na kierunku iberystyka udoskonalając hiszpański i ucząc się języka portugalskiego. Ukończyłam także studia podyplomowe z przygotownia pedagogicznego. Uczę z pasji i miłości do języka hiszpańskiego jak i kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Decyzję o takim kierunku studiów podjęłam po moich pierwszych wakacjch w Hiszpanii jeszcze w czasie nauki w liceum. Od tamtej pory muzyka, kino i język hiszpański towarzyszą mi każdego dnia i nic nie sprawia mi większej radości jak słuchanie lub mówienie w tym języku. W Centrum Języków Obcych Euro mam nadzieję zaszczepić u osób chętnych do nauki hiszpańskiego, choć odrobinę miłości do tego języka jak i zachęcać do poznawania kultury Półwyspu Iberyjskiego, która radośnie wplywa na ludzi tam mieszkających jak i odwiedzających go . Prywatnie jestem szczęśliwą mamą malutkiej Lenki.​
Lektorzy CJO Euro

mgr Alicja Adamczyk

Lektor języka włoskiego

Jestem z wykształcenia filologiem, nauczycielem szkoły średniej, egzaminatorem maturalnym z języka polskiego. Swoją przygodę z Italią oraz językiem włoskim zaczęłam dawno temu. Pokochałam ten kraj, ludzi oraz język mając okazję mieszkać w Rzymie. Moja fascynacja Włochami, jego kulturą, historią, zwyczajami, słońcem i błękitnym niebem pogłębia się z roku na rok coraz bardziej. Obecnie studiuję italianistykę we Wrocławiu. Chciałabym móc podzielić się wiedzą językową z tymi, którzy pragną nauczyć się języka włoskiego, a także poznać urodę tego kraju. Dam z siebie wiele, bo nauczanie to druga moja pasja i zawód, który wykonuję.
Lektorzy CJO Euro

mgr Małgorzata Nowak

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim, gdzie uzyskałam dyplom magistra. Pracę nauczyciela zaczęłam ok. 6 lat temu, pracując w Szkole Podstawowej w Rychtalu. Obecnie uczę dzieci w Szkole Podstawowej w Wielkim Buczku. Uczę także dzieci w wieku przedszkolnym w Wielkim Buczku i Rychtalu, gdzie prowadzę zajęcia metodą Kraina Baśni. Jestem także lektorem w oddziale CJO EURO w Rychtalu, który działa już kolejny rok. Prowadzę tam zajęcia metodą Callana. Praca z ludźmi w różnym wieku nie tylko daje mi wiele satysfakcji, ale również pozawala zdobyć nowe doświadczenia, rozwinąć umiejętności pedagogiczne i stwarza możliwość pracy nad własnym stylem nauczania. Prywatnie jestem mamą 6-letniej Igi.
Lektorzy CJO Euro

Mr Toby Whitaker

Native Speaker

I have lived and worked in London for all of my life and have English Literature and English Language A-Level qualifications as well as a degree studying Sociology and Economics at The London School of Economics and Political Science. I presently work for the UK Film and Television trade charity in London's West End. I recently visited Namyslow and was delighted to be able to appear as a native speaker at EURO. I plan to visit the school many more times in the future and look forward to meeting more Polish students of English.
Lektorzy CJO Euro

Mr Edward Newsam

Native Speaker

I ‘ve been teaching English for so many years. First years of my teaching career I spent in London. Nowadays I live and work in Duseldorf - Germany. I teach Business English at companies and institutions. I love active work with student of all ages. Whenever I am in Namyslow, I always step to EURO to meet my friends and give some classes. I hope we’ll meet next time!
Lektorzy CJO Euro

Mike Christalyn Melgarejo Gużda

Native Speaker

I graduated from The University of St. Lasalle – Philippines (2008) with a degree of Bachelor of Science in Commerce, major: Information Management. I’m 24 years old and I’m married to a Polish guy and that’s the reason why I’m here now in the country of Poland. I am happy and I love my married life. I grew up in a simple and happy family. We are 4 siblings in the family and I am the eldest one, I have one brother and two sisters. I am a person who is positive about every aspect of life. There are many things I like to do, to see, and to experience. I like surfing on the internet and broadening my knowledge. I like to think, I like to dream, I like to talk, I like to listen... I like to do thought experiments when I cannot sleep in the middle of the night. I like to sleep late, I like to get up late. I like to play with children. I like country’s peace as well as metropolies noise. I like delicious food especially sweets and … I like comfortable shoes. I like comedies and romantic movies. I like people. And… I like to laugh ! Welcome to my classes at CJO EURO !