Oferta dla Przedszkoli

ANGIELSKI

 

kraina_basni

Kraina Baśni - jedyny w Polsce rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodwoej - metodycznie kompletny i w pełni autorski program nauczania języka angielskiego w przedszkolach stworzony przez mgr Agnieszkę Horyzę.

Centrum Języków Obcych EURO jako LICENCJONOWANE CENTRUM KRAINY BAŚNI, współpracuje z przedszkolami w województwie opolskim, dolnośląskim i wielkopolskim, nauczając języka angielskiego dzieci od 2 do 7 roku życia. Bazując na 15-letnim doświadczeniu w nauczaniu dzieci przedszkolnych, oraz pracując na tak wspaniałym i dopracowanym metodycznie pod okiem rzeszy psychologów, pedagogów i metodyków programie wiemy, że to co robimy, robimy jak najlepiej i z całego serca!

Zatrudniając wspaniałych lektorów języka angielskiego,  posiadających odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi przedszkolnymi oraz systematycznie przechodzącymi szkolenia mające na celu jeszcze bardziej wzbogacić ich warsztat pracy i efektywność w nauczaniu Metodą Kraina Baśni, zaskarbiliśmy sobie zaufanie i szacunek współpracujących z nami przedszkoli.

Do tej pory zaufało nam  ponad 40 przedszkoli z województwa opolskiego ,dolnoślaskiego i wielkopolskiego z ktorymi stale współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy Przedszkola chętne dołączyć do szerokiego grona wielbicieli Krainy Baśni !

Lekcje otwarte w wybranych przedszkolach , prowadzone przez naszych licencjonowanych lektorów Krainy Baśni.

Na życzenie zainteresowanej placówki, prześlemy referencje Dyrektorów z współpracujących z nami przedszkoli.

Kontakt: Agnieszka Macyszyn-Wejksznia - główny koordynator LICENCJONOWANEGO CENTRUM KRAINY BAŚNI  w Namysłowie,

tel. 507 159 080, amw@cjoeuro.pl