KORONAWIRUS! WAŻNE!

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice, już od wczoraj (16 marca) uruchomiliśmy pierwsze zajęcia online, które w chwili obecnej są jedyną formą przeprowadzania kursów językowych na które Państwo/Państwa dzieci uczęszczacie.

Sekretariat naszej szkoły sukcesywnie kontaktuje się z Państwem w celu poinformowania o technicznych szczegółach takiego nauczania oraz o terminach odbywania się lekcji .

Dla młodszych uczniów (do 1 klasy szk. podst. włącznie) ze względu na ich wiek przygotowujemy LEKCJE VIDEO, natomiast od 2 klasy szkoły podst. wzwyż będą to głównie lekcji na żywo - ONLINE.

Szczegóły otrzymacie Państwo od Sekretariatu naszej szkoły, a linki do zajęć otrzymacie Państwo mailowo. Do odtworzenia lekcji potrzebujecie tylko Państwo komputer i dostęp do internetu.

Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się zorganizować i przeprowadzić wszystkie zajęcia bez problemu i w ten sposób będziemy mogli kontynuować przebieg kursu bez zmian.

W bieżącym tygodniu odbędą się prawie wszystkie zajęcia wszystkich Lektorów poza uczniami Pana Maćka Duczaka, Pani Sandry Klimańskiej-Dykas i Pani Agnieszki Macyszyn-Wejksznia, których zajęcia rozpoczniemy od przyszłego tygodnia.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i tolerancję na małe niedociągnięcia organizacyjne w tym bardzo trudnym dla nas wszystkich okresie.

Prosimy również o niezaprzestawanie regulowania płatności za bieżące miesiące kursu, gdyż zgodnie z umową wszystkie godziny kursu zostaną zrealizowane .
W wyjątkowych przypadkach odpracowania zajęć zostaną zrealizowane pod sam koniec roku szkolnego, jednakże wywiążemy się z umowy co do każdej godziny zajęć.

Grupy Teddy Eddie już od wczoraj otrzymują od nas linki do Video Lekcji - te kursy odbywają się również niezmiennie, a zaległe godziny z czwartku i piątku (12-13 marca) zostaną odpracowane w ustalonym później terminie.

Dziękujemy Państwu za zrozumienie, pomoc i współpracę. Wspólnie na pewno jesteśmy w stanie przejść ten ciężki czas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano do Wydarzenia dnia 16.03.2020