U nas zdasz Egzaminy Cambridge

Drogi Rodzicu, drogi Kursancie, czy wiesz, że możesz w naszej szkole przygotować się do najbardziej prestiżowych egzaminów językowych na świecie z języka angielskiego czyli Cambridge Exams i zdać je w siedzibie naszej szkoły?

Jako Certyfikowane Centrum Przygotowujące do Egzaminów Cambridge prowadzimy kursy egzaminacyjne jak i indywidualne przygotowania do egzaminów po wcześniejszej diagnozie językowej ucznia i ustaleniu jego poziomu .

Co to są egzaminy Cambridge?

Na całym świecie, Cambridge English Qualifications otwierają drzwi do najlepszych uczelni i pomagają w zdobyciu dobrej pracy. Pracodawcy chętniej zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną kandydata, który zdał certyfikat Cambridge English.

Jakie egzaminy możesz zdawać:

A1 Starters

Pierwszy z trzech testów dla najmłodszych. Umożliwia 8-10 letnim dzieciom zrozumienie podstawowego angielskiego w internecie, książkach, filmach i piosenkach

A1 Movers

Drugi z testów stworzony specjalnie dla dzieci. Pomaga 9-11 latkom zrozumieć dłuższe zdania i uczy jak rozpocząć rozmowę na proste tematy.

A2 Flyers

Trzeci z testów dla najmłodszych uczniów . Pomaga 10-12 letnim dzieciom w stawianiu pierwszych kroków na drodze do samodzielnego pisania i mówienia po angielsku.

A2 Key for Schools

Rozwija wcześniej opanowane umiejętności i pomaga uczniom w wieku 11-14 lat tworzyć bardziej złożone teksty i wypowiedzi.

B1 Preliminary for Schools

Jest zdawany najczęściej przez 13-16 latków. Poszerza opanowany na niższych poziomach materiał z zakresu pisania i mówienia o m.in. naukę umiejętności wyrażania opinii oraz opisywania uczuć.

B2 First for Schools

Najpopularniejszy certyfikat językowy dla uczniów w wieku 15-18 lat na świecie. Uczy samodzielnej i skutecznej komunikacji w języku angielskim, rozwija inteligencję i asertywność ucznia.

C1 Advanced

Jest potwierdzeniem znajomości języka na poziomie zaawansowania umożliwiającym rozpoczęcie studiów po angielsku. Pozwala płynnie porozumiewać się w rozmaitych sytuacjach, na uczelni i w pracy.

C2 Proficiency

To najwyższa kwalifikacja potwierdzająca doskonałą, płynną znajomość języka angielskiego, która umożliwia porozumiewanie się w całkowicie swobodny sposób na poziomie bardzo zbliżonym do native speakera.

Dlaczego warto zdawać Egzaminy Cambridge?

Stanowią wiarygodne odzwierciedlenie kompetencji językowych dziecka, ponieważ sprawdzają wszystkie sprawności językowe – rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie.

Pozwalają dziecku w przyjazny i łagodny sposób oswoić się z sytuacją egzaminacyjną. Egzaminatorami są pedagodzy z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi, nie ma więc mowy o żadnym stresie!

Zawsze kończą się pozytywnym rezultatem – dziecko otrzymuje certyfikat, na którym liczba pokolorowanych tarcz reprezentuje poczynione przez nie postępy w nauce! Wyniki dają lektorom i rodzicom informację o postępach ucznia i gotowości do nauki na wyższym poziomie.

Dają poczucie sukcesu, budują wysoką samoocenę i wzmacniają wiarę dziecka we własne możliwości.

Uczą dyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu.

Egzaminy Cambridge są sprawdzianem nie tylko dla ucznia, ale i dla całej szkoły. Na ich podstawie łatwo można ocenić jakość nauczania, dlatego my nie boimy się wyników. Wiemy, że nasi uczniowie będą do nich świetnie przygotowani!

Co egzaminy Cambridge dają Uczniom?

Podejście do egzaminu międzynarodowego w tak młodym wieku jest praktycznym treningiem umiejętności językowych, oswajaniem się z sytuacją egzaminacyjna oraz „wrastaniem” w kulturę egzaminów międzynarodowych. Obserwujemy, że nasi Kursanci, którzy podchodzą do pierwszych egzaminów Cambridge dla dzieci, kontynuują tę ścieżkę w kolejnych latach. Zdawanie kolejnych, bardziej zaawansowanych egzaminów, to dla nich bułka z masłem.

Co egzaminy Cambridge dają Rodzicom?

Są obiektywną miarą poziomu językowego ich dziecka, zewnętrznym zweryfikowaniem jakości kursu językowego na który dziecko chodzi.

Już w tym roku szkolnym cała rzesza naszych uczniów w wieku od 4 klasy wzwyż podjedzie do tych egzaminów! Już wkrótce więcej szczegółów, obserwujcie skrzynki mailowe Drodzy Rodzice!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie: https://cjoeuro.pl/egzaminy-cambridge/

Zapisy i informacje :

507 159 080, 510 266 131

sekretariat@cjoeuro.pl

wiadomość prywatna na Facebooku

Sekretariat szkoły czynny:

Pon – Pt 10.00-18.00 (do 31.08.22)

Pon – Pt 12.00-20.00 (od 01.09.22)