Program English & more

Bez końca rozwijając się i otwierając przed naszymi uczniami nowe horyzonty, z przyjemnością zawiadamiamy, iż rozpoczęliśmy udział w nowym programie Wydawnictwa Pearson Polska, pt. 'ENGLISH AND MORE’

Jako Szkoła Partnerska Pearson, już od kilkunastu lat pracujemy na podręcznikach stworzonych przez to Wydawnictwo, doskonale przygotowując naszych uczniów do praktycznego użycia języka, doskonałej komunikacji, egzaminów oraz do wielu innych aspektów używania języka angielskiego.

Od teraz, nasza praca z materiałami Pearson wkroczy na kolejny poziom, gdyż dzięki udziałowi w programie 'ENGLISH AND MORE’, uzyskamy dostęp do najwyższej jakości metod, materiałów, rozwiązań oraz komponentów do prowadzenia zajęć, a co za tym idzie, nauka języka angielskiego w naszej szkole będzie jeszcze efektywniejsza, satysfakcjonująca oraz nowocześniejsza.

Więcej