Jak nas widzą uczniowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kursantów, oraz troszcząc się o ich pełne zadowolenie i satysfakcję z nauki w naszej szkole, rokrocznie przeprowadzamy ANKIETĘ ZADOWOLENIA UCZNIA/ RODZICA UCZNIA CJO EURO.

Dzięki Państwa anonimowym opiniom, każdego roku analizując ankiety jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi i zadowoleni, iż nasze starania o poprawę jakości kształcenia oraz organizacji pracy w naszej szkole, zdają egzamin i jesteście Państwo tak zadowoleni z ogółu naszej pracy i wysiłków, które wkładamy w każdy wspólnie spędzony dzień w naszej szkole.
Z przyjemnością prezentujemy poniżej analizę ANKIETY przeprowadzonej w czerwcu 2017 roku pośród Uczniów lub Rodziców Uczniów naszej szkoły, oraz wybrane skany pytań otwartych zamieszczonych w ankiecie.

Serdecznie dziękujemy Państwu za rzetelne wypełnienie ankiet oraz sympatię i zaufanie którym nas obdarzacie. Dzięki temu mamy potwierdzenie, iż nasza praca przynosi rezultaty i spełnia Państwa oczekiwania, a to jest właśnie myślą przewodnią oraz misją naszej szkoły 🙂