Gala rozdania Certyfikatów Cambridge

Wielka uroczystość wręczenia Certyfikatów Cambridge już za nami ❗️????????

Ogromne emocje, dużo podniosłych chwil i wspaniałe przygotowanie naszych uczniów do egzaminów, zaowocowały tym właśnie wspaniałym momentem, w którym mogli odebrać swoje certyfikaty znajomosci języka angielskiego – najbardziej prestiżowe certyfikaty na świecie ❗️

Do egzaminów przystapiło 55 uczniów na 5 poziomach zaawansowania i znajomości języka :

– A2 Flyers

– A2 Key for Schools

– B1 Preliminary for Schools

– B2 First for Schools

– C1 Advanced

Nasza gala odbyła się w Auli Biblioteki Publicznej w Namysłowie . Dziękujemy Bartłomiej Stawiarski – Burmistrz Namysłowa oraz Agnieszka Klimas , Kierownik Publicznej Biblioteki w Namysłowie, za pomoc w organizacji naszego wydarzenia . ????

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli z naszymi uczniami na to wydarzenie oraz mocno ich wspierali w przygotowaniach do egzaminów.????

Dziękujemy naszym wspaniałym Lektorom, którzy tak dobrze przygotowali naszych uczniów do egzaminów : Patrycji Kondek, Sandrze Cierockiej, Marcie Koniecznej oraz Aleksandrze Cieśli. ????

Dziękujemy Nadii Buluk, Maćkowi Gnatkowiczowi , Idzie i Anastazji Wejksznia za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu galii ????

oraz przede wszystkim wielkie podziękowania i gratulacje dla naszych kochanych i zdolnych uczniów z którymi razem mogliśmy dzielić tak ważny i podniosły moment w ich życiu ! ❤️