Angielski

Kurs dla dzieci EURO KIDS Metodą Callana (4 – 6 klasa szkoły podstawowej)

Dlaczego CALLAN FOR KIDS to najlepsza metoda?

Metoda ta nastawiona jest przede wszystkim na mówienie, a to właśnie swobodna komunikacja jest często trudną do przeskoczenia barierą dla dzieci. To właśnie mówiąc i wchodząc w nieustanne interakcje z nauczycielem oraz powtarzając, uczymy się najbardziej efektywnie. Dzięki tej metodzie z łatwością „przestawiamy się” na myślenie po angielsku i unikamy błędów częstych przy innych metodach nauki takich jak na przykład dosłowne tłumaczenie zdań, słowo po słowie, wyrażenie po wyrażeniu z języka ojczystego.

Metoda CALLAN FOR KIDS w naszej szkole to :

✔ zero prac domowych i powtórek w domu – by robić postępy w nauce, wystarczy przychodzić punktualnie na zajęcia – tylko tyle potrzeba, by w krótkim czasie wejść na nowy poziom rozumienia angielskiego!
✔ znany i sprawdzony system powtarzania materiału – zgodny z zasadą: „dużo powtórki, trochę nowego”, gdyż  Metoda Callana dla dzieci i dla dorosłych zakłada, iż każda lekcja jest realizowana co najmniej 7 razy, by materiał na pewno został zapamiętany na długo, a nie „nauczony na pamięć i zapomniany”,
✔ niewielkie grupy uczniów – maksymalnie 8-osobowe, co przekłada się na wysoką efektywność nauki,
✔ celowo wprowadzane zmiany lektora – tak, by dziecko nie przyzwyczaiło się do jednego akcentu i jednego sposobu mówienia przez nauczyciela. Dzięki temu zabiegowi będzie w przyszłości doskonale przygotowane na różne akcenty i sposoby wymawiania słów przez różne osoby używające języka angielskiego na całym świecie,
✔ proporcjonalnie podzielona uwaga lektora – każdemu z uczestników poświęca dokładnie tyle samo czasu, dzięki systemowi zajęć „pytanie – odpowiedź”,
✔ rewelacyjna atmosfera – lekcje są przyjemne i dostosowane tematycznie do wieku uczestników, a lektor troszczy się o uśmiechy na twarzach uczestników.

Dlaczego Centrum Języków Obcych EURO ?

Wybierając naszą szkołę, masz pewność, że metoda CALLAN FOR KIDS  będzie realizowana dokładnie tak, jak w najlepszych szkołach w Londynie i innych zakątkach świata.

Nie zwlekaj i już dzisiaj zatroszcz się o to, aby Twoje dziecko przyswoiło perfekcyjnie język, który zapewni mu sukces w dorosłym życiu!

Zaufaj naszemu zespołowi anglistów – pasjonatów, którzy z wielkim sukcesem i efektywnością poprowadzą Państwa dziecko poprzez tajniki nauki języka angielskiego!

Zapraszamy do zapisów i skorzystania z BEZPŁATNEJ PRÓBNEJ LEKCJI POKAZOWEJ!