Konwersacyjny kurs dla dorosłych i młodzieży z Native Speakerem

Masz już dość kursu z podręcznikiem?

Interesują Cię tylko konwersacje, a bariera porozumiewania się jest ciągle przez Ciebie nie pokonana?

To dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny z Native Speakerem. To kurs przygotowany dla tych, którzy chcą przełamać barierę mówienia.

Konwersacje z Native Speakrem zdalnie lub online – nie ma problemu do naszych zajęć możesz też dołączyć z domu lub innego miejsca na świecie.

Co zyskasz dzięki kursowi konwersacyjnemu z Native Speakerem?

Kursy tego typu nie są takimi samymi kursami jak zwykłe. Nie ma tutaj podręcznika, ani też szczególnego programu nauczania, którego nauczyciel trzyma się i realizuje. Nie znaczy to oczywiście, że w zajęcia zakrada się chaos i brak organizacji. Native Speaker ma przemyślany cykl zajęć, niemiej jednak jest on modyfikowany i dopasowany do grupy. Co jednak najważniejsze zajęcia w przeważającej część skupiają się na rozmowie, na wymianie poglądów, na konwersacjach. W ten sposób kursanci uczą się nowego słownictwa, niejednokrotnie z pogranicza slangu, sformułowań i fraz używanych w konwersacji.

Gramatyka jest tutaj ograniczona do minimum, a już z pewnością nie uczniowie nie uczą się nazw czasów i innych gramatycznych regułek. To nauka przez rozmowę i to z najlepszym partnerem – Native Speakerem, dla którego angielski (lub inny nauczany język) jest językiem ojczystym. Ważne też to, aby taki prowadzący miał przygotowania i doświadczenie w nauczaniu i tylko takich Native Speakerów zatrudniamy w naszej szkole.

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej poprzez rozmowy.

Dlaczego warto zapisać się na konwersacje z Native Speakerem?

  • Dzięki temu kursowi poczujesz się swobodnie w komunikacji i pokonasz barierę mówienia.
  • Nabędziesz umiejętności swobodnych wypowiedzi na różne tematy
  • Rozwiniesz umiejętność rozumienia obcokrajowców
  • Poszerzysz słownictwo także z pogranicza slangu
  • Wejdziesz na wyższych stopień zaawansowania językowego
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe